Wordpress Bottom Stack plugin


Aktuálně: Vyšla nová verze 1.0.2. Zapracováno na bezpečnosti. Nyní přímo ve Wordpress plugins.

Bottom Stack je můj plugin do populárního blogovacího systému Wordpress. Právě ve Wordpressu mi chyběla možnost někde uložit a zobrazovat data, které se na jednotlivých stránkách či příspěvcích opakují. Plugin by měl nahradit php funkci include.


Máte k dispozici 8 textových polí, do kterých můžete uložit text, HTML nebo PHP skript a zobrazit jej na libovolném místě na statických stránkách nebo blogových příspěvcích. U každého pole můžete určit, zda se data automaticky zobrazí v dolní části na každé statické stránce nebo článku. Plugin je především užitečný pro zobrazení proměnných podpisů, formulářů, reklamy atd.. a měnit datový obsah na jednom místě. Podporuje jak klasický text, tak HTML kód i PHP skripty a tak dokáže uspokojit snad všechny nároky.


Instalace probíhá jako u každého pluginu. 1) Rozbalte zip archiv a složku "wp-bottom-stack" přeneste do adresáře "wp-content/plugins". 2) Povolte ho v menu "Pluginy" v administraci. 3) Jednotlivé textové boxy můžete spravovat v menu "Nastavení" pod názvem "Bottom Stack". 4) Jednotlivá textová pole můžete volat pomocí textu [btmstack1], [btmstack2] ... [btmstack8] uvnitř stránky či článku nebo zvolit automatické zobrazení na každé z nich.24. dubna 2011: Oficiální vydání verze 1.0
12. června 2018: Oficiální vydání verze 1.0.2
12. června 2018: Doplnění www stráneknastavení


JKLIR as. Unreal][


Download & informace
Bottom Stack v 1.0 Wordpress plugin [182]  
Bottom Stack ChangeLog soubor se změnami [-] ZobrazitŠíření upravených i neupravených materiálů bez písemného souhlasu autora je zakázáno!
© Jirka Klír as. Unreal][. Copyright 2003 - 2023 | www.jklir.net